IMEIGRANE IGRE
IMEštevilo meterov, ki jih je pretekel/pretekla
IMEštevilo metov, ki jih je naredil/naredila
IME
Manca Šepetavc Manca Šepetavc
Teja Kralj Teja Kralj
Anamarija Kastelic Anamarija Kastelic
Tjaša Lepej Tjaša Lepej
Jaka Polak Jaka Polak
PRIMERJAVA TEKMOVALCEV
* Primerjaj statistiko, tako da izbereš 2 tekmovalca.

TABELA TOČK

ZAPOREDJE TEKMOVALCEVIME TEKMOVALCAŠT. IGRANIH IGERZMAGAPORAZUSPEŠNOST
******
1Marjanca Polutnik1157936%69
2Franko Bajc1146945%61
3Pina Umek694920%71
4Samo Petje905634%62
5Vanja Štembergar764630%61
6Marko Knafelc684127%60
7Aleksandra Podgoršek392217%56
8Alen Lamper1487969%53
9Žan Luka Konjar1095851%53
10Andrei Lenart1226359%52
11Denis Porčič Chorchyp633132%49
12Katarina Jerše20911%45
13Luka Turk512229%43
14Sanja Novak753243%43
15Lara Deu873750%43
16Nik Korošec361521%42
17Simon Blažević592435%41
18Eva Peternelj1415586%39
19Jan Čampa622438%39
20Kaja Casar1358%38
21Noemi Jae321220%38
22Igor Mikič1264779%37
23Nives Orešnik461531%33
24Alja Šlebnik1037%30
25Gregor Divjak16313%19
26Teja Tropan1129%18